Щодо співпраці з органами влади з метою збільшення надходжень до бюджету Пенсійного фонду області

Друк
Створено: П'ятниця, 19 травня 2017

Критерієм оцінки роботи органів Пенсійного фонду є своєчасна, стабільна та у повному обсязі виплата пенсій пенсіонерам краю. Щоб забезпечити виплату, працівники Фонду повсякденно співпрацюють з органами влади та контролюючими органами з питань наповнення бюджету Пенсійного фонду України в області власними доходами.

 

Завдяки проведеній роботі за чотири місяці 2017 року вдалося мобілізувати власних доходів до бюджету Пенсійного фонду на 48,0% більше, ніж за відповідний період 2016 року. Цьому сприяла безпосередня робота з платниками щодо сплати поточних зобов’язань, опрацювання боргу у судовому порядку, взаємодія з органами державної виконавчої служби з питань стягнення заборгованості з боржників, які добровільно не перераховують платежі до бюджету Фонду, заслуховування керівників підприємств-боржників на засіданнях комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, соціальних виплат та орендної плати за земельні і майнові паї, та ін.  

Основну увагу приділено роботі, спрямованій на соціальний захист майбутніх пенсіонерів, а нині працюючих офіційно чи нелегально. З цією метою та для виявлення ознак тінізації заробітної плати та зайнятості проводиться кропітка робота щодо аналізу звітності страхувальників на предмет виявлення тих, які нараховують зарплату найманим працівникам менше мінімального розміру та по яких наявні ознаки мінімізації заробітної плати. Результати таких аналізів подаються до органів влади та контролюючих органів для вжиття ними заходів у межах чинного законодавства, а саме до органів місцевого самоврядування з початку року передано матеріали щодо 1048 роботодавців, Управління Держпраці у Чернівецькій області – 4347, соціальних партнерів – 793, Головного управління Державної фіскальної служби у Чернівецькій області – 3760.

За надісланими органами Фонду матеріалами на засіданнях робочих груп з питань легалізації виплати зарплати та детінізації зайнятості заслухано 205 роботодавців, які нараховують зарплату найманим працівникам менше мінімального рівня.

За результатами вжитих спільних заходів до бюджету Пенсійного фонду України в області додатково надійшло від частини єдиного соціального внеску в сумі 1,2 млн.грн., легалізовано відносини у сфері зайнятості населення 2,0 тис. осіб.

З метою донесення до населення області негативних наслідків нелегальної зайнятості, вимог законодавства щодо залежності страхового стажу від сплати страхових внесків у розмірі не меншому за мінімальний, працівниками Фонду проведено 649 зустрічей з трудовими колективами, надруковано 46 статей у місцевій пресі, розміщено 193 інформації на веб-ресурсах, здійснено 39 виступів на місцевих радіо та телеканалах, проведено 22 флешмоби, розповсюджено понад 2,5 тисячі буклетів та листівок, проведено 48 зустрічей зі студентською та учнівською молоддю, а також 94 зустрічі з безробітними у центрах зайнятості. Низку заходів проведено також на територіях торгівельних точок, на ринках м.Чернівців та районних центрів, у навчальних закладах області.

Copyright 2016 Щодо співпраці з органами влади з метою збільшення надходжень до бюджету Пенсійного фонду області .
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free