Резерв для наповнення бюджету Пенсійного фонду – робота з боржниками

Друк
Створено: Вівторок, 11 квітня 2017

Як повідомили у фінансово-економічному управлінні Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, протягом першого кварталу поточного року завдяки співпраці з ДВС на рахунки Пенсійного фонду України в області надійшло 0,2 млн.грн., з них майже 0,1 млн.грн. – в рахунок погашення заборгованості з відшкодування пільгових пенсій від Чернівецького заводу „Індустрія”. Робота в даному напрямку продовжується, адже на виконанні в органах ДВС перебуває матеріалів в межах 7,0 млн.грн.

 

З боку органів Пенсійного фонду вживаються всі передбачені чинним законодавством заходи задля погашення заборгованості та захисту прав найманих працівників, а саме:  інформуються органи прокуратури, районні державні адміністрації та соціальні партнери, налагоджена тісна співпраця з органами державної виконавчої служби, а також активно ведеться претензійно-позовна робота.

Тому, в черговий раз Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області звертається до керівників підприємств з проханням  своєчасно розраховуватись з Пенсійним фондом України, щоб уникнути додаткових витрат на сплату виконавчого збору та арешту коштів і майна підприємства!

 

Copyright 2016 Резерв для наповнення бюджету Пенсійного фонду – робота з боржниками.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free