Керівник пенсійної служби Буковини взяв участь в апаратній нараді щодо дотримання законодавства з питань оплати праці

Друк
Створено: Вівторок, 04 квітня 2017

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів взяв участь в апаратній нараді під головуванням голови Чернівецької обласної державної адміністрації, за участю представників місцевої влади, органів місцевого самоврядування, Головного управління ДФС, Управління Держпраці в Чернівецькій області. Обговорили питання щодо дотримання законодавства з питань оплати праці та легалізації виплати заробітної плати та детінізації зайнятості.

 

– Завдяки законодавчим змінам з 1 січня 2017 року щодо підвищення рівня мінімальної заробітної плати та штрафних санкцій до роботодавців, які порушують законодавство про працю, відбулося збільшення надходження частини єдиного внеску до бюджету Пенсійного фонду на 39,3%, в основному, завдяки зростанню фонду оплати праці роботодавців області. Крім цього, спостерігається збільшення надходжень внаслідок сплати ЄСВ від фізичних осіб – підприємців на 46,2 %. Щомісяця стає більше ФОПів, що готові офіційно сплачувати ЄСВ й станом на 1 березня поточного року в області їх обліковувалось 46291. Тож, як бачимо, всі негативні прогнози щодо ризиків підвищення мінімальної зарплати до 3200 гривень, зокрема, подальшої тінізації бізнесу через збільшення податкового тиску, зазнали краху, – зауважив Михайло Романів.

Під кінець наради звернувся до присутніх з ініціативою внесення змін до чинного законодавства.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Copyright 2016 Керівник пенсійної служби Буковини взяв участь в апаратній нараді щодо дотримання законодавства з питань оплати праці.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free