Зарплата «в конверті» - втрата страхового стажу

Друк
Створено: П'ятниця, 03 лютого 2017

На даний час виплата заробітної плати в «конверті» та нелегальна робота стали, на жаль, нормою життя.  Недоліки тіньової заробітної плати, як і тіньової зайнятості не тільки в тому, що бюджет, в тому числі і Пенсійного фонду, недоотримає кошти. Використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить в собі багато негативних моментів, і перш за все - це втрата страхового стажу для призначення пенсії. Тому в умовах, що склалися, ми як фахівці соціальної сфери особливо розуміємо всю глибину проблеми і важливість покращення ситуації.

 

Тож, зарплата «в конверті» та робота без оформлення трудових відносин, мають глибокі корені й руйнують суспільство зсередини, позбавляючи майбутнього тих, хто отримує неофіційну заробітну плату.

Однією із гострих проблем є демографічна криза, яка полягає у старінні населення, зростанні кількості пенсіонерів, збільшенні потреб у коштах на їх пенсійне забезпечення, як наслідок, зростає навантаження на працездатних громадян, роботодавців та державний бюджет. Не викликає оптимізму і ситуація щодо подальшого розвитку ринку праці району.

       Інформація про плюси офіційних трудових відносин та мінуси праці на «пташиних правах» спонукає багатьох задуматись над тим, чи варто ризикувати, працюючи нелегально. Адже, заробітна плата – одна з головних економічних категорій, яка поєднує  інтереси працівників, підприємців та держави і, безпосередньо впливає на рівень життя населення. 

Copyright 2016 Зарплата «в конверті» - втрата страхового стажу .
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free