До дня захисту прав

Друк
Створено: Середа, 07 грудня 2016

За визначенням Вольтера: "Свобода полягає в тому, щоб залежати тільки від законів".

               Дотримання прав людини є ключовою національною ідеєю усіх демократичних країн світу. Незалежно від обраної формули національної ідеї, в її центрі має знаходитися людина, її інтереси, дотримання прав і свобод. З метою забезпечення дотримання в державі прав і свобод людини і громадянина, потрібно, щоб на всіх рівнях влади та кожним громадянином була  усвідомлена важливість дотримання прав і свобод людини.

            Відповідно до п.6 ч.2 ст.17 закону України  „Про загальнообов”язкове державне пенсійне страхування” страхувальники зобов”язані нараховувати, обчислювати і сплачувати в установлені строки та в повному обсязі страхові внески.

 На даний час, існує досить багато підприємств, керівники яких свідомо ухиляються від сплати страхових внесків, тим самим позбавляючи працівників страхового стажу та виплати пенсій при досягненні пенсійного віку.

            Та, нажаль, не розуміючи соціальну значимість сплати страхових внесків до  Пенсійного фонду як майбутньої гарантії соціального захисту з боку держави, більшість керівників свідомо нехтують вимогами закону.

           Працівники органів Пенсійного фонду України з метою поповнення бюджету управління та дотримуючись ст. 106 ч. 3 п.8 закону України „ Про загальнообов”язкове державне пенсійне страхування” змушені звертатися до господарського суду  з позовами  про стягнення недоїмки.

 

          Завдяки судовій практиці поетапно вирішуються найважливіші питання – погашення заборгованості до Пенсійного фонду , адже основною запорукою будь - якої справи є безумовне визнання кінцевої стратегічної мети, яку можливо реалізувати тільки грунтуючись на знаннях закону.    

 Ольга Зайцева, головний спеціаліст-юрисконсульт Глибоцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Чернівецької області

Copyright 2016 До дня захисту прав.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free