ОГОЛОШЕННЯ

Друк
Створено: Четвер, 09 листопада 2017

Глибоцька районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна Глибоцької центральної районної комунальної лікарні, що належить до спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району та розміщене за адресою: Глибоцький район, смт. Глибока, вул. Шевченка, 14, а саме:

1) нежитлового приміщення, що складається з однієї кімнати номером 64 в поповерховому плані загальною площею 22,2 кв.м., розміщеного на першому поверсі будівлі головного корпусу (літ «А»);

2) нежитлового приміщення загальною площею 25,0 кв.м., що складається з:

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ

Друк
Створено: Четвер, 09 листопада 2017

Глибоцька районна рада повідомляє про намір надати в оренду окреме нерухоме майно, розміщене за адресою: Глибоцький район, смт. Глибока, вул. Шевченка, 14, а саме:

- нежитлове приміщення на першому поверсі будівлі головного корпусу Глибоцької центральної районної комунальної лікарні загальною площею 22,2 кв.м.;

- нежитлове приміщення загальною орієнтовною площею 25,0 кв.м., з яких 7,9 кв.м. на першому поверсі будівлі головного корпусу лікарні та 17,1 кв.м. на першому поверсі будівлі терапевтичного корпусу лікарні.

Заяви про оренду вказаного майна просимо надсилати в письмовій формі протягом 10 робочих днів з дня опублікування особисто або поштою на адресу Глибоцької районної ради: 60400, смт. Глибока, вул. М.Грушевського, 2-А.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ

Друк
Створено: Четвер, 09 листопада 2017

Глибоцька районна рада повідомляє про намір надати в оренду нежитлове приміщення, площею 60,2 кв.м., яке розміщене в будівлі Глибоцької центральної районної комунальної лікарні за адресою: Глибоцький район, смт. Глибока, вул. Шевченка, 14.

Заяви про оренду вказаного майна просимо надсилати в письмовій формі протягом 10 робочих днів з дня опублікування особисто або поштою на адресу Глибоцької районної ради: 60400, смт. Глибока, вул. М.Грушевського, 2-А.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ

Друк
Створено: Четвер, 09 листопада 2017

Глибоцька районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна, що належить до спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району, а саме: двох кімнат номерами ХХХ та ХХІХ в поповерховому плані загальною площею 60,2 кв.м., розміщених в підвальному приміщені головного корпусу (літ «А») Глибоцької центральної районної комунальної лікарні за адресою: Глибоцький район, смт. Глибока, вул. Шевченка, 14.

Метою здійснення незалежної оцінки є визначення ринкової вартості вищезазначеного нерухомого майна (без врахування ПДВ) для надання його в орендне користування.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ

Друк
Створено: Четвер, 12 жовтня 2017

Глибоцька районна рада повідомляє про намір надати в оренду гараж площею 21,6 кв.м., що входить до комплексу гаражів районного комунального підприємства «Автокомтранс», розміщеного за адресою: Глибоцький район, смт. Глибока, вул. М.Грушевського, 2А.

Заяви про оренду вказаного майна просимо надсилати в письмовій формі протягом 10 робочих днів з дня опублікування особисто або поштою на адресу Глибоцької районної ради: 60400, смт. Глибока, вул. М.Грушевського, 2А.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

Друк
Створено: Понеділок, 09 жовтня 2017

Глибоцька районна рада повідомляє, що переможцем у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки гаражного приміщення Центральної районної комунальної аптеки №22 площею 29,6 кв.м за адресою: смт. Глибока, вул. Першотравнева, 2А, який відбувся 09.10.2017 року в адмінбудівлі районної ради, визнано СОД Колотило К.А. (юридична адреса: Чернівецька обл., Глибоцький район, с. Черепківці, вул. Прикордонників, 3, код – 1831118279).

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

Друк
Створено: Понеділок, 02 жовтня 2017

Глибоцька районна рада повідомляє, що переможцем у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки автомобіля марки ГАЗ 3110, тип – легковий седан, білого кольору, двигун №31100030575707 об’ємом 2450 куб.см., номерний знак 55569МР, 2003 року випуску, який відбувся 02.10.2017 року в адмінбудівлі районної ради, визнано СОД Колотило К.А. (юридична адреса: Чернівецька обл., Глибоцький район, с. Черепківці, вул. Прикордонників, 3, код – 1831118279).

ОГОЛОШЕННЯ

Друк
Створено: Четвер, 28 вересня 2017

Глибоцька районна рада повідомляє про намір надати в оренду нежитлове приміщення методичного кабінету Глибоцького районного комунального будинку творчості та дозвілля (1-у кімнату), площею 30,6 кв.м. за адресою: смт. Глибока, вул. Борцям за волю України (колишня Глибоцька), 3 з погодинним графіком використання майна.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ

Друк
Створено: Четвер, 21 вересня 2017

Глибоцька районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна, що належить до спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району, а саме: гаражного приміщення Центральної районної комунальної аптеки №22 площею 29,6 кв.м за адресою: смт. Глибока, вул. Першотравнева, 2А.

Детальніше...

Про оприлюднення проекту рішення Глибоцької районної ради «Про внесення змін до Положення про порядок та умови оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району, затвердженого рішенням районної ради №113-4/1

Друк
Створено: Вівторок, 19 вересня 2017

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» розміщуємо проект рішення «Про внесення змін до Положення про порядок та умови оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району, затвердженого рішенням районної ради №113-4/11 від 17.06.2011 року». Проект рішення підготовлено згідно із ст.ст. 43, 60 та п.10 розділу 5 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про оренду державного та комунального майна».

Детальніше...

Copyright 2016 Оголошення.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free