Оголошення

Друк
Створено: Четвер, 19 березня 2020

Глибоцька районна рада повідомляє про намір надати в оренду нежитлове приміщення, площею 4,5 кв.м., яке розміщене в будівлі поліклініки Глибоцької центральної районної комунальної лікарні за адресою: Глибоцький район, смт. Глибока, вул. Шевченка, 14.

Заяви про оренду вказаного майна просимо надсилати в письмовій формі протягом 10 робочих днів з дня опублікування особисто або поштою на адресу Глибоцької районної ради: 60400, смт. Глибока, вул. Піонерська, 2-А.

За додатковою інформацією звертатись у відділ по управлінню об’єктами спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району, з питань приватизації та захисту прав споживачів Глибоцької районної ради (ІІІ поверх, каб. № 37, тел. 2-42-96).

Оголошення

Друк
Створено: Четвер, 13 лютого 2020

Глибоцька районна рада повідомляє про намір надати в оренду нежитлове приміщення пл.1м2 КНП «Глибоцька ЦРЛ» для встановлення терміналу. Місце розташування: вул.Шевченка, 14, смт. Глибока.  

Протягом 10 р/д після розміщення оголошення приймаємо заяви про оренду за адресою: вул.М.Грушевського,2А, смт.Глибока, тел.24295.  

За додатковою інформацією звертатись у відділ районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району,  (ІІІ поверх, каб. № 38).

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

Друк
Створено: П'ятниця, 31 січня 2020

Глибоцька районна рада повідомляє, що рішенням конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки нерухомого майна, що належить до об’єктів  спільної власності територіальних громад  Глибоцького району від 31 січня 2020 року надано дозвіл суб’єкту оціночної діяльності  Колотилові Костянтину Алампійовичу

на укладення договору на проведення незалежної оцінки нерухомого майна, що належить до об’єктів  спільної власності територіальних громад  Глибоцького району  а саме:  нежитлове приміщення (1 кімната) пл. 20,8 м2, яке розміщене на першому поверсі будівлі Центральної районної комунальної аптеки №22 за адресою: смт. Глибока, вул. Першотравнева, 2А. 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

Друк
Створено: Четвер, 16 січня 2020

Глибоцька районна рада повідомляє, що рішенням конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки нерухомого майна, що належить до об’єктів  спільної власності територіальних громад  Глибоцького району від 16 січня 2020 року надано дозвіл суб’єкту оціночної діяльності Віталію  Іларійовичу Паламарюку на укладення договорів на проведення незалежної оцінки нерухомого майна, що належить до об’єктів  спільної власності територіальних громад  Глибоцького району  а саме: 

  - будівлі котельні (літ «З»), металевої димовивідної труби (літ «і»), збірно-розбірної модульної конструкції загальною площею 65,7 кв.м. КНП «Глибоцька ЦРЛ» та трьох кімнат номерами VIII, IX та XI в поповерховому плані загальною площею 25,2 кв.м., розміщених в підвальному приміщені головного корпусу (літ «А») КНП «Глибоцька ЦРЛ», розташованих за адресою: Глибоцький район, смт. Глибока, вул. Шевченка, 14.

Оголошення

Друк
Створено: Четвер, 16 січня 2020

Глибоцька районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна, що належить до спільної власності територіальних громад Глибоцького району, а саме: нежитлового приміщення (одна кімната), площею 20,8 кв.м., яка розміщена в будівлі Центральної районної комунальної аптеки №22 за адресою: смт. Глибока, вул. Першотравнева, 2А.

Метою здійснення незалежної оцінки є визначення ринкової вартості вищезазначеного нерухомого майна (без врахування ПДВ) для надання його в орендне користування.

Строк виконання робіт – не більше 9 календарних днів.

Детальніше...

Оголошення

Друк
Створено: Четвер, 16 січня 2020

Глибоцька районна рада повідомляє про наміри надати в оренду гаражі КП«Автокомтранс» №№ 3, 4 пл. 28,5м2, розміщених за адресою: смт. Глибока, вул.М.Грушевського, 2А. та нежитлове приміщення (1 кімнату) пл. 20,8 м2, яке розміщене на першому поверсі будівлі Центральної районної комунальної аптеки №22 за адресою: смт. Глибока, вул. Першотравнева, 2А.

Заяви про оренду вказаного майна просимо надсилати в письмовій формі протягом 10 робочих днів з дня опублікування особисто або поштою на адресу Глибоцької районної ради: 60400, смт. Глибока, вул. М.Грушевського, 2А.

За додатковою інформацією звертатись у відділ районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району,  (ІІІ поверх, каб. № 38, тел. 2-42-95).

Оголошення

Друк
Створено: Четвер, 26 грудня 2019

Глибоцька районна рада повідомляє про намір надати в оренду:

1. гараж площею 29,50 кв.м., що входить до комплексу гаражів районного комунального підприємства «Автокомтранс», розміщеного за адресою: Глибоцький район, смт. Глибока, вул. М.Грушевського, 2А.

 2. нежитлове приміщення пл.1,0м2 для розміщення кавового автомату, яке розміщене на першому поверсі  будівлі терапевтичного корпусу КНП «Глибоцька ЦРЛ» за адресою: смт. Глибока, вул. Шевченка, 14.;

 3. будівлю котельні (літ «З»), металеву димовивідну трубу (літ «і») КНП «Глибоцька ЦРЛ» за адресою: смт. Глибока, вул. Шевченка, 14.

4. збірно-розбірну модульну конструкцію загальною площею 65,7 кв.м.

КНП «Глибоцька ЦРЛ» за адресою: смт. Глибока, вул. Шевченка, 14.

 

 

Детальніше...

Оголошення

Друк
Створено: Четвер, 26 грудня 2019

Глибоцька районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна, що належить до спільної власності територіальних громад Глибоцького району, а саме: будівлю котельні (літ «З»), металеву димовивідну трубу (літ «і»), збірно-розбірну модульну конструкцію загальною площею 65,7 кв.м. та трьох кімнат номерами VIII, IX та XI в поповерховому плані загальною площею 25,2 кв.м., розміщених в підвальному приміщені головного корпусу (літ «А») КНП «Глибоцька ЦРЛ» за адресою: Глибоцький район, смт. Глибока, вул. Шевченка, 14.  

Метою здійснення незалежної оцінки є визначення ринкової вартості вищезазначеного нерухомого майна (без врахування ПДВ) для надання його в орендне користування.

Строк виконання робіт – не більше 10 календарних днів.

Конкурсну документацію претендентами слід подавати особисто або поштою виконавчому апарату районної ради не пізніше як за 4-ри робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) за адресою: смт. Глибока, вул. М.Грушевського, 2А (тел. 03734 2-42-95). Конкурсна документація подається в запечатаному конверті та складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ

Друк
Створено: Четвер, 12 грудня 2019

 Глибоцька районна рада повідомляє, що переможцем у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна, що належить до спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району, а саме: двох кімнат номерами ХХХ та ХХІХ в поповерховому плані загальною площею 60,2 кв.м., розміщених в підвальному приміщені головного корпусу (літ «А») КНП «Глибоцька центральна районна лікарня» за адресою: Глибоцький район, смт. Глибока, вул. Шевченка, 14, який відбувся 12.12.2019 року в адмінбудівлі районної ради, визнано СОД Колотило К.А., (юридична адреса: Чернівецька обл., Глибоцький район, с. Черепківці, вул. Прикордонників, 3, сертифікат від 11.10.2019 № 773/19).

Оголошення

Друк
Створено: Четвер, 21 листопада 2019

Глибоцька районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності (СОД) з метою визначення вартості майна для надання його в орендне користування, а саме: нежитлові приміщення загальною площею 60,2 кв.м, розміщені  в підвалі головного корпусу будівлі КНП «Глибоцька ЦРЛ» за адресою: смт. Глибока, вул. Шевченка, 14. Конкурс відбудеться в Глибоцькій районній раді о 11.00 год. 12.12.2019  за адресою:60400, смт. Глибока, вул. М.Грушевського, 2А (ІІ поверх,зал засідань).

 Документи приймаються в каб.38 Глибоцької р/р до 05.12.2019 до яких входить: заява на участь у конкурсі; копії установчих документів та документів, що підтверджують кваліфікацію СОД; копії сертифіката СОД; інформація щодо досвіду СОД та окремо, в запечатаному конверті конкурсна пропозиція щодо вартості виконання робіт з оцінки майна (включаючи вартість робіт з підготовки рецензії), калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт. Строк виконання робіт – не більше 5 к/д. Тел. для довідок: (03734) 2-42-95.

 

 

 

 

 

Copyright 2016 Оголошення.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free