ОГОЛОШЕННЯ

Друк
Створено: Четвер, 09 листопада 2017

Глибоцька районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна Глибоцької центральної районної комунальної лікарні, що належить до спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району та розміщене за адресою: Глибоцький район, смт. Глибока, вул. Шевченка, 14, а саме:

1) нежитлового приміщення, що складається з однієї кімнати номером 64 в поповерховому плані загальною площею 22,2 кв.м., розміщеного на першому поверсі будівлі головного корпусу (літ «А»);

2) нежитлового приміщення загальною площею 25,0 кв.м., що складається з:

 

- 1-ї кімнати номером 35 в поповерховому плані площею 17,1 кв.м., розміщеної на першому поверсі будівлі терапевтичного корпусу (літ. "В");

 - частини східної клітки номером 46 в поповерховому плані площею 7,9 кв.м., розміщеної на першому поверсі будівлі головного корпусу (літ."А").

Метою здійснення незалежної оцінки є визначення ринкової вартості вищезазначеного нерухомого майна (без врахування ПДВ) для надання його в орендне користування.

Строк виконання робіт – не більше 15 календарних днів.

Конкурсну документацію претендентами слід подавати особисто або поштою виконавчому апарату Глибоцької районної ради не пізніше як за 4 (чотири) робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) за адресою: селище Глибока, вул. М.Грушевського, 2А (тел. 03734 2-42-95). Конкурсна документація подається в запечатаному конверті та складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів.

Конкурсна пропозиція подається в окремому запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт з оцінки майна (включаючи вартість робіт з підготовки рецензії на звіт про оцінку майна), калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.

До підтвердних документів належать:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

- копії установчих документів претендента;

- копії документів, що підтверджують кваліфікацію оцінювачів, які залучаються до виконання оцінки;

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Умови та вимоги до претендентів:

- найнижча вартість виконання робіт з незалежної оцінки майна;

- відсутність зауважень по раніше виконаних звітах про незалежну оцінку;

- наявність підтвердних документів.

Конкурс відбудеться 27.11.2017 року о 11 год. 00 хв. в залі засідань Глибоцької районної ради за адресою: 60400, селище Глибока, вул. М.Грушевського, 2А (ІІ поверх).

За додатковою інформацією просимо звертатись у відділ по управлінню об’єктами спільної власності територіальних громад селища та сіл району, з питань приватизації та захисту прав споживачів Глибоцької районної ради за адресою: селище Глибока, вул. М.Грушевського, 2А,  3-й поверх, каб. №38, тел. 03734 2-42-95.

Copyright 2016 ОГОЛОШЕННЯ.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free