Увага! Конкурс!

Друк
Створено: Четвер, 22 грудня 2016

Глибоцька районна рада оголошує конкурс на оренду нерухомого майна, а саме: двох кімнат номерами 3 та 4 в поповерховому плані загальною площею 24,1 кв.м., розміщених на першому поверсі будівлі поліклініки (літ «Б») Глибоцької центральної районної комунальної лікарні за адресою: Глибоцький район, смт. Глибока, вул. Шевченка, 14. Майно надається в оренду з метою розміщення аптечного закладу.

 

Конкурс відбудеться 17.01.2017 року о 12 год. 00 хв. в адмінбулівлі Глибоцької районної ради за адресою: 60400, смт. Глибока, вул. М.Грушевського, 2А (3 поверх).

Для участі в конкурсі фізичні та юридичні особи подають за адресою районної ради в термін не пізніше 11.01.2017 року включно наступні документи:

-   заяву на участь у конкурсі довільної форми із зазначенням контактних телефонів та зворотної адреси;

-   завірені копії установчих документів (для юридичних осіб);

-   копію Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців (для юридичних та фізичних осіб), копію свідоцтва про сплату єдиного податку, копію паспорту та ідентифікаційного коду (для фізичних осіб);

-   конкурсні пропозиції, що подаються в запечатаному конверті із зазначенням запропонованої місячної орендної плати (не може бути нижчою від мінімальної) та інформацію про відповідність фіксованим умовам конкурсу;

-   конверт із зазначенням зворотної адреси учасника конкурсу;

До фіксованих умов конкурсу належать:

- відпуск широкого асортименту лікарських засобів в орендованих приміщеннях протягом всього терміну дії договору оренди;

- інші корисні пропозиції учасників.

Розмір мінімальної (початкової) місячної орендної плати буде визначено за результатами незалежної оцінки майна та надано учасникам конкурсу до моменту його проведення.

За довідками звертатись у відділ по управлінню об’єктами спільної власності територіальних громад селища та сіл району, з питань приватизації та захисту прав споживачів Глибоцької районної ради за адресою: 60400, смт. Глибока, вул. М.Грушевського, 2А, каб. № 38. Телефон для довідок: 2-42-95.

Copyright 2016 Увага! Конкурс!.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free