Оголошення

Друк
Створено: Четвер, 14 лютого 2019

Глибоцька районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна, що належить до спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району, а саме:

- трьох кімнат номерами 37, 38 та 40 в поповерховому плані загальною площею 29,2 кв.м., розміщених на першому поверсі будівлі терапевтичного корпусу (літ «В») комунального некомерційного підприємства «Глибоцька центральна районна лікарня» за адресою: Глибоцький район, смт. Глибока, вул. Шевченка, 14;

- однієї кімнати номером 1-3 в поповерховому плані загальною площею 14,2 кв.м., розміщеної на першому поверсі будівлі котельні (літ «І») комунального некомерційного підприємства «Глибоцька центральна районна лікарня»  за адресою: Глибоцький район, смт. Глибока, вул. Шевченка, 14;

- димової труби (літ. А2) загальною площею в основі 12,2 кв.м., розміщеної за адресою: Глибоцький район, смт. Глибока, вул. І.Бойка, 4Б.

Метою здійснення незалежної оцінки є визначення ринкової вартості вищезазначеного нерухомого майна (без врахування ПДВ) для продовження дії договорів оренди нерухомого майна.

Строк виконання робіт – не більше 10 календарних днів.

Конкурсну документацію претендентами слід подавати особисто або поштою виконавчому апарату Глибоцької районної ради не пізніше як за 4 (чотири) робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) за адресою: смт. Глибока, вул. М.Грушевського, 2А (тел. 03734 2-42-95). Конкурсна документація подається в запечатаному конверті та складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів.

 

Конкурсна пропозиція подається в окремому запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт з оцінки майна (включаючи вартість робіт з підготовки рецензії на звіт про оцінку майна), калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.

До підтвердних документів належать:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

- копії установчих документів претендента;

- копії документів, що підтверджують кваліфікацію оцінювачів, які залучаються до виконання оцінки;

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Умови та вимоги до претендентів:

- найнижча вартість виконання робіт з незалежної оцінки майна;

- відсутність зауважень по раніше виконаних звітах про незалежну оцінку;

- наявність підтвердних документів.

Конкурс відбудеться 05.03.2019 року о 11 год. 00 хв. в залі засідань Глибоцької районної ради за адресою: 60400, смт. Глибока, вул. М.Грушевського, 2А (ІІ поверх).

За додатковою інформацією просимо звертатись у відділ районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад Глибоцького району за адресою: смт. Глибока, вул. М.Грушевського, 2А,  3-й поверх, каб. №38,                тел. 03734 2-42-95.

 

Copyright 2016 Оголошення .
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free