Глибоцька районна рада

В рамках реалізації проекту

Створено: П'ятниця, 27 листопада 2020

     В 2008- 2010 роках Глибоцький район серйозно потерпів внаслідок повеней. Глибоцькою районною радою спільно з  Старововчинецькою сільською радою та з комуною Киндешти Ботошанського повіту (Румунія) був написаний проект  «Безпечне управління ризиками від повені в прикордонному районі річки Сірет «2 SOFT/4.2 /184» реалізація якого почалась в жовтні місяці.

 

      Вчора, 26.11.2020 року на сесії Кам’янецької ОТГ голова Глибоцької районної ради  Петро Панчук в рамках реалізації проекту   передав з’єднувальні пожежні шланги, плащі довгі захисні, захисні чоботи, берци, захисні шоломи, сокира, лопати, кутова шліфмашина, молоток цвяхотяг, мішки, рятувальні жилети, пояси, захисні костюми.  Огорожувальна стрічка та великий ліхтар очікується та найближчим часом буде передано до сільської ради.

Дотримання правил карантину рятує життя

Створено: Середа, 21 жовтня 2020

Держава оперативно вживає необхідних заходів, задіюються всі ресурси, аби вберегти українців від пандемії та зберегти, як найбільше життів.

Але всі ці дії можуть бути марними, якщо кожен з нас не продемонструє свідомості та відповідальності. В даному випадку все залежить від конкретних вчинків кожного.

Чітко дотримуйтесь рекомендацій Міністерства охорони здоров’я. Байдужість до карантину та нехтування правилами може коштувати життя. Подбайте про власну безпеку, піклуйтеся про стареньких родичів та не ігноруйте перших симптомів респіраторних захворювань.

 

Глибоцькій районній раді

Створено: Вівторок, 30 червня 2020

На Ваш лист від 12.06.2020 року № 01-11/113 повідомляємо, що 18 червня 2020 року відбулась позачергова XXXIX сесія Сторожинецької районної ради VII скликання, на якій прийнято звернення до Верховної ради України, відповідно до якого депутати Сторожинецької районної ради, просили Верховну Раду України та її Народних депутатів України затвердити постанову Кабінету Міністрів України з визначення адміністративно-територіального устрою у Чернівецькій області від 12 червня 2020 року.

Державне агентство автомобільних доріг України

Створено: Понеділок, 01 червня 2020

Державне агентство автомобільних доріг України (далі - Укравтодор) відповідно до листа Офісу Президента України від 08.05.2020 № 44-01/2002 розглянуло звернення Глибоцької районної ради від 19.03.2020 № 01-11/57
щодо виділення коштів на ремонт доріг Глибоцького району Чернівецької області та у межах компетенції повідомляє наступне. детальніше

На Ваше звернення в Офіс Президента України

Створено: Понеділок, 01 червня 2020

На Ваше звернення в Офіс Президента України щодо ремонту автомобільних доріг Глибоцького району повідомляємо наступне.

Через багаторічне недофінансування дорожньої галузі капітальний ремонт переважної більшості доріг області не виконувався. Через обмеження коштів, виділених на ремонт доріг виконання капітального чи поточного середнього ремонту автомобільних доріг Глибоцького району на 2020 рік не передбачається. Задовільний стан проїзду забезпечуватиметься за рахунок коштів державного бюджету на експлуатаційне утримання доріг загального користування місцевого значення. детальніше

 

в.о. Голови Чернівецької обласної ради першому заступнику голови Чернівецької обласної ради Маковецькій І.С

Створено: Четвер, 14 травня 2020

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Ми, депутати Глибоцької районної ради Чернівецької області повідомляємо про ситуацію щодо боротьби та запобігання поширення на території Глибоцького та Герцаївського районів захворювання на COVID-19 детальніше

Голові Чернівецької обласної державної адміністрації Осачуку С.Д.

Створено: Четвер, 14 травня 2020

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Ми, депутати Глибоцької районної ради Чернівецької області повідомляємо про ситуацію щодо боротьби та запобігання поширення на території Глибоцького та Герцаївського районів захворювання на COVID-19 детальніше

ПОДЯКА

Створено: Субота, 04 квітня 2020

Глибоцька районна рада висловлює щиру подяку освітянам, представникам бізнесу, волонтерам та всім небайдужим, які долучились до збору коштів на придбання необхідних засобів індивідуального захисту для медичних працівників та медичного обладнання,  яке необхідне в боротьбі з поширенням COVID-19 та збереженні здоров’я громадян в Глибоцькому районі.

Ще раз дякуємо усім за допомогу та активну життєву позицію.

Добудова школи

Створено: Вівторок, 31 березня 2020

Голова Глибоцької районної ради  Петро Панчук спільно з головою райдержадміністрації Іваном Векличем побували в селі Кам’янка та ознайомилися з ходом виконання запланованих будівельних робіт по добудові Кам’янської ЗОШ та ДДУ на 100 місць, а також побували в Кам’янській  та Старововчинецькій амбулаторіях.

Copyright 2016 Глибоцька районна рада .
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free