Статті

Проект Угоди Про співпрацю

Друк
Створено: П'ятниця, 18 листопада 2016

ПРОЕКТ

УГОДА ПРО СПІВПРАЦЮ

 

Підписана між:

містом Сірет / Румунія

та

Глибоцькою районною радою/ Україна

 

Керуючись спільними традиціями, дружними відносинами та співпрацею між двома громадами та державами, які вони представляють, будучи переконані в необхідності розвитку дружніх відносин між ними, з метою створення нових можливостей для співпраці у сферах спільної зацікавленості на рівні представлених сторонами адміністративно-територіальних одиниць обох держав,  відповідно до статті 8 Договору про відносини добросусідства і співробітництва між Україною та Румунією від 02.06.1997 року,

сторони: Примарія міста Сірет та Глибоцька районна рада вирішили:

 

 

Стаття 1:

Сторони вирішили розвивати транскордонну співпрацю, яка сприятиме соціально-економічному розвитку обох громад, а також Сіретсько-Глибоцької транскордонної зони  в цілому.

 

Стаття 2:

Сторони вирішили зміцнити співпрацю в наступних сферах спільної зацікавленості:

a)    Органи влади.

Органи влади обох сторін організовуватимуть навчання з метою обміну досвіду, в яких будуть залучені їхні працівники для підвищення кваліфікації та покращення умов транскордонної управлінської співпраці.

б)  Місцева інфраструктура.

Органи влади обох сторін співпрацюватимуть з метою розвитку місцевої інфраструктури з транскордонним впливом, розробки спільних проектів для залучення коштів європейських фондів, а також залучення місцевих інвестицій в прикордонній зоні.

в)  Охорона здоровя.

Органи влади обох сторін співпрацюватимуть з метою покращення доступу до послуг закладів охорони здоров’я та покращення якості надання послуг населенню представлених сторонами адміністративно-територіальних одиниць обох держав. Органи влади сприятимуть транскордонній співпраці між закладами охорони здоров’я та розробці спільних проектів.

 

г) Освіта.

Органи влади обох сторін співпрацюватимуть з метою покращення якості роботи освітніх закладів для вищезазначених громад. Органи влади сприятимуть транскордонній співпраці між закладами освіти та розробці спільних проектів.

д)  Культура та спорт.

Органи влади обох сторін співпрацюватимуть з метою організації та проведення спільних транскордонних культурних та спортивних заходів, підтримуватимуть культурні заходи національних меншин (української – у місті Сірет та румунської – в Глибоцькому районі).

ж)  Економічна співпраця.

Органи влади обох сторін співпрацюватимуть з метою економічного розвитку в Сіретсько-Глибоцькій транскордонній зоні , розвитку промисловості по обабіч кордону, сприяння транскордонного економічного обміну.

з) Навколишнє середовище та надзвичайні ситуації.

Органи влади обох сторін співпрацюватимуть з метою спільного захисту навколишнього середовища в  Сіретсько-Глибоцькій транскордонній зоні, та впровадження спільних дій в разі надзвичайних ситуацій.

 

Стаття 3:

Посадові особи, які вважаються компетентними для виконання цієї угоди є Мер міста Сірет та голова Глибоцької районної ради.

 

Стаття 4:

Дана угода є безтерміновою і вступає в силу з дня її підписання. Кожна сторона може скасувати цю угоду після письмового повідомлення другої сторони. Угода про співпрацю припиняє свою дію з дня отримання письмового повідомлення про її припинення. Припинення дії цієї угоди не завадить реалізації проектів, які були розпочаті до  дня її припинення.

 

Підписано 22 листопада 2016 р. в місті Сірет/Румунія з нагоди спільного засідання місцевої ради міста Сірет та Глибоцької районної ради.

 

 

Мер міста Сірет                                  Голова Глибоцької районної ради                                          

 Адріан Попою                                          Петро Панчук

Copyright 2016 Офіційний сайт Глибоцької районної ради.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free