Статті

Проект Звернення Про необхідність модернізації траси Е85 (від м. Роман/Румунія до м. Чернівці/Україна), митниці Сірет та міжнародного автомобільного пункту пропуску Порубне, Глибоцького району, як найважливіші фактори розвитку економіки та транскордонної

Друк
Створено: П'ятниця, 18 листопада 2016

ПРОЕКТ

Звернення

Про необхідність модернізації траси Е85 (від м. Роман/Румунія до м. Чернівці/Україна), митниці Сірет та міжнародного автомобільного пункту пропуску Порубне, Глибоцького району, як найважливіші фактори розвитку економіки та транскордонної співпраці в Сіретсько-Глибоцькій транскордонній зоні

 

До уваги:

Сучавської повітової ради

Чернівецької обласної ради

Чернівецької обласної державної адміністрації

Шановний пане голово Георге Флутур

Шановний пане голово Іван Мунтян

Шановний пане голово Олександре Фищук

 

Європейська траса Е85 вважається головною артерією, яка з’єднує Румунію і Україну, забезпечує пасажирські та вантажні перевезення між двома країнами. Митниця Сірет-Порубне має велике значення, тому що є єдиною митницею, яка може бути використана вантажними автомобілями в цьому регіоні.

 

Важливість цієї митниці пояснюється великою кількістю автомобілів  та людей, які перетинають кордон. У 2015 році перетинали кордон 300.000 легкових автомобілів, 90.000 вантажних автомобілів, 88.000 мікроавтобусів, 4.000 автобусів, 1,263 млн. людей. Ця митниця інтенсивно використовується для міжнародного перевезення товару, оскільки траса Е85 забезпечує дуже добрий зв'язок між Балтійськими країнами та країнами Балканської зони, а через Львів можна дістатися Польщі, Німеччини та країн Скандинавії.

Місто Сірет/Румунія недавно створило на прилеглій до митниці території індустріальний парк і в майбутньому планується створення індустріального парку в Глибоцькому районі / Україна також в зоні митного міжнародного автомобільного пункту пропуску Порубне. Створення згаданих структур для підтримки бізнесу призведе до підвищення рівня економіки Сіретсько-Глибоцької транскордонної зони, та сприятиме підвищенню рівня використання траси E85 як міжнародного маршруту для перевезення вантажів.
Зважаючи на вищесказане, просимо Сучавську повітову раду та Чернівецьку обласну раду закликати уряди Румунії та України почати негайну модернізацію європейської дороги Е85 та митниці Сірет і митного міжнародного автомобільного пункту пропуску Порубне, Глибоцького району.
 
На території Румунії пріоритетом вважаються екстрені роботи на швидкій трасі Роман-Сірет, тому що ця траса має тільки одну смугу в кожному напрямку, хоча вона використовується для всіх вантажних автомобілів, які перетинають митницю Сірет, а на території України пріоритетним завданням є модернізація Митного міжнародного автомобільного пункту пропуску Порубне, Глибоцького району.
 
 
 
З повагою
 
Місто Сірет                                                                    Глибоцький район
 
Мер                                                                                  Голова районної ради
Адріан Попою                                                                Петро Панчук
   

 

 

Copyright 2016 Офіційний сайт Глибоцької районної ради.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free