Привітання голови районної ради Петра Панчука з Воскресінням Христовим

Друк
Створено: Неділя, 08 квітня 2018

Шановні земляки, дорогі жителі Глибоцького району!

 Історію свого народу можна пізнати, знаючи його звички і традиції, які пов’язані з певними святами.

 Разом з приходом весни і тепла знову приходить до нас найбільше свято – Світле Христове Воскресіння, Пасха Господня.

 Це головна подія року для християн і найбільше православне свято.

 Завітає воно до кожної домівки, до кожної сім’ї, до кожного серця, до кожної душі. Це свято сповнює нас почуттям вдячності, радості й надії.

 Цей день є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, любові над ненавистю.

 Воно нагадує нам про чудову і найголовнішу подію світової історії – про воскресіння із мертвих Ісуса Христа.

 Великдень споконвіку має життєдайну силу. Він є символом братолюбства і всепрощення, християнського примирення і злагоди.

 Напередодні всі активно прибирали свої оселі, садиби, городи. Приберімо і свої серця від недоброти, амбіційності і образливості. Нехай у душах наших, як і в  природі, зберігається лише добра енергія, даючи нам силу і  наснагу на всі маленькі і великі справи.

 У день великого свята не варто згадувати про наші біди й сльози, варто пам’ятати, усвідомлювати, розуміти і вірити, що Бог дбає про кожне своє створіння, в його владі дарувати нам краще життя. Але для цього треба чесно, невпинно працювати і звертатися до Бога із щирою молитвою – за святу церкву, за матір Україну, а відтак і за себе.

 Дозвольте мені від імені районної ради та від себе особисто щиро привітати всіх жителів Глибоцького району із найбільшим святом – Воскресінням Христовим, Великоднем.

 Особливі вітання адресую всім керівникам релігійних громад району. Спасибі вам за вашу працю, за те, що ви  проповідуєте мир, добро, віру і благодать.

 Нехай це велике свято буде святом примирення та  духовного спасіння.

 Нехай кожен християнин відчує ласку небесну, хай серце кожного сповнюється надією. Хай все в нашому спільному домі, у нашому Глибоцькому районі буде на славу. Хай розквітає наша земля, а ви на ній, дорогі земляки, майте тільки здоров’я, щастя, радість і благополуччя.

 Хай святкові пасхальні дні принесуть у кожну родину мир, злагоду, любов і достаток, а благословення господнє береже кожного з нас.

 З Великоднем Вас, дорогі земляки.

 Христос Воскрес!

 Воістину Воскрес!

 З повагою голова Глибоцької районної ради Петро Панчук

Copyright 2016 Привітання голови районної ради Петра Панчука з Воскресінням Христовим.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free