77 річниця вшанування жертв масового розстрілу мирних жителів в урочищі Варниця

Друк
Створено: Понеділок, 02 квітня 2018

 1 квітня 2018 року виповнилося 77 років з часу трагічних подій, що відбулися 1 квітня 1941 року в урочищі «Варниця», неподалік села Біла Криниця, Глибоцького району,Чернівецької області. Тоді радянські прикордонники відкрили вогонь по колоні людей, що намагалися перейти з СРСР до Румунії. Тоді, у 41-му, селяни-буковинці – переконалися у фальшивості заяв про захист інтересів простих людей у тоталітарному суспільстві. Вони стали заручниками двох великодержавних ідеологій, втілювачі яких, задля досягнення своєї мети, не рахувалися з людським життям.

 

 В урочищі Варниця відбулась  поминальна панахида та траурний мітинг. Участь у заході взяв заступник голови Глибоцької районної ради Віталій Гуменний.

 Поминальну панахиду було проведено духовенством Буковини та сусідньої Румунії.

 Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих буковинців та поклали вінки та квіти до підніжжя пам’ятного знаку «Буковинцям, які загинули 1 квітня 1941 року».

 У своїх виступах присутні поверталися в історію нашого краю, детально розповідали про цей страшний день, про події на кордоні 1940-1941років.

Copyright 2016 77 річниця вшанування жертв масового розстрілу мирних жителів в урочищі Варниця.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free