Прийнято законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»

Друк
Створено: Середа, 28 березня 2018

 У 2016 та 2017 роках депутати Глибоцької районної ради зверталися до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови ВР України та окремих депутатів ВР України щодо ініціювання продовження дії ЗУ «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт». 

 22 березня 2018 року Верховна Рада ухвалила законопроект №3696 про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт (https://goo.gl/hLZmwr).

 Під дію закону,тобто, під амністію підпадають побудовані в період з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 індивідуальні (присадибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів. Також продовжено термін прийняття в експлуатацію господарських (присадибних) будівель і споруд загальною площею до 300 квадратних метрів; побудованих до 12 березня 2011 будівель і споруд сільськогосподарського призначення.

Copyright 2016 Прийнято законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free