Привітання голови Глибоцької районної ради Петра Панчука з Міжнародним жіночим днем

Друк
Створено: Середа, 07 березня 2018

 З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня! Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже все найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, - пов’язане з жінкою.

 Все прекрасне, що є у житті, пов’язане з жінкою. І любов, і сім’я, і народження, і радість. Вона теплом, добром і ніжністю прикрашає наші дні, утверджує наші успіхи і підтримує у тяжкі хвилини.

 Сьогодні для вас посміхається сонце і зацвітають квіти, щебечуть птахи і синіє весняне небо. Сьогодні і завжди – тільки ви найпрекрасніші і найрідніші.

 Жінка – це тепло душі і рідної домівки, тепло рук і сонячних променів. Лише ваша підтримка допомогає нам переборювати всі перепони та негаразди сьогодення.

 Виконуючи безліч професійних обов'язків, невимушено долаючи кар'єрні сходинки, жінки в той же час встигають мати бездоганний вигляд, бути лагідними мамами, вірними дружинами, справжніми хранительками домашнього вогнища.

 Все прекрасне на землі від весни і променів сонця, все щасливе на землі – від жінки. А де жінка – там відповідальність, точність, чистота, допомога.

  Жінка – споконвічне натхнення поетів і музикантів, джерело енергії і зміст багатьох мрій та сподівань.

  Шановні, дорогі наші жінки!

Хай посміхаються Вам перші весняні квіти!

Хай не залишає Вас надія на краще життя!

  Сімейного тепла, добра, домашнього затишку, міцного здоров’я, успіхів у роботі!

  З повагою голова Глибоцької районної ради Петро Панчук

 

Copyright 2016 Привітання голови Глибоцької районної ради Петра Панчука з Міжнародним жіночим днем.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free