У Глибоці пройшли заходи по вшануванню Героїв Небесної Сотні

Друк
Створено: Вівторок, 20 лютого 2018

 20 лютого 2018 року біля пам’ятника Борцям за волю України в смт. Глибока відбулися заходи по вшануванню Героїв Небесної Сотні та мітинг-реквієм. Участь у заході взяли голова Глибоцької районної ради Петро Панчук, голова Глибоцької РДА Георгій Придій, голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк, представники громадськості. Священик Української православної церкви Київського патріархату відслужив молебень за загиблими на Майдані та за всіма, хто загинув захищаючи нашу державу на сході України.

 

 Голова Глибоцької районної ради Петро Панчук у своєму виступі зазначив: «Сьогодні потрібно згадати у молитвах усіх героїв, які віддали своє життя за майбутнє України. Пам’ять про подвиг героїв Небесної Сотні дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Світло запаленої свічки нехай буде пам’яттю тих, хто навічно пішов із життя, хто заради торжества справедливості пожертвував собою».

 На завершення відбулось покладання квітів та лампадок до меморіальної дошки пам’яті Героїв «Небесної сотні» учасників Революції гідності 2013-2014рр.

Copyright 2016 У Глибоці пройшли заходи по вшануванню Героїв Небесної Сотні.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free