У селі Йорданешти урочисто відкрили нову школу

Друк
Створено: Четвер, 11 січня 2018

 11 січня 2018 року за участі Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, Міністра закордонних справ Румунії Теодора-Віорела Мелешкану, Міністра національного виховання Румунії Лівіу-Маріана Поп, керівництва області та  району, дипломатів, запрошених гостей та місцевих жителів у селі Йорданешти відбулось урочисте відкриття нової загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

 Під час заходу учні школи виконали колядки українською та румунською мовами, по черзі було виконано гімни України та Румунії. З промовами до присутніх звертались міністри обох країн,  відзначивши, що відкриття цієї школи є знаковим для села Йорданешти, оскільки на неї місцеві жителі чекали 10 років.

 

 Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблого на Сході України буковинця Володимира Анадимба (житель села Тереблече Глибоцького району, загинув 10.01.2018р.)

 Голова Глибоцької районної ради Петро Панчук разом із головою Глибоцької РДА Георгієм Придієм та генеральним директором ТзОВ «Надія» Василем Бічером вручили директору школи символічний ключ від закладу та урочисто було перерізано символічну стрічку, після чого присутні на заході мали можливість оглянути приміщення новозбудованої школи.

 На завершення в актовій залі нової школи керівники району відзначили почесними грамотами та подяками людей, які були задіяні у будівництві закладу. Директору школи Флорі Шапці присутні гості дарували цінні подарунки (комп’ютерна техніка тощо).

 

Copyright 2016 У селі Йорданешти урочисто відкрили нову школу.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free