Привітання голови Глибоцької районної ради Петра Панчука з Днем адвокатури України

Друк
Створено: Вівторок, 19 грудня 2017

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем адвокатури!

 Сучасний розвиток України як демократичної, соціальної, правової держави неможливий без належного функціонування правових інститутів, діяльність яких спрямована на захист прав і свобод людини. Одним з таких інститутів є адвокатура.

 Сьогодні разом з країною адвокатська спільнота проходить непростий шлях реформ в усіх сферах життя, бере участь у процесі удосконалення діяльності правоохоронних органів і судів, долає труднощі самоврядування, щоби зрештою від Його Величності Закону, а не мінливих політичних вітрів, залежало забезпечення прав гарантованих нашим громадянам Конституцією України.

 Саме від професії адвоката залежать долі багатьох людей, політичних інститутів, а подекуди й держави. Адвокат завжди виконує складну, але благородну місію, яка вимагає відповідного рівня освіченості та моральних якостей.

 Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем адвокатури! Зичу міцного здоров’я, родинного затишку і достатку, творчої енергії, сил і наснаги у нашій нелегкій справі служіння Закону, нових вагомих здобутків в ім’я правової Української держави!

 Миру Вам, Миру нашій Україні!

 З повагою голова районної ради Петро Панчук

Copyright 2016 Привітання голови Глибоцької районної ради Петра Панчука з Днем адвокатури України.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free