Привітання голови Глибоцької районної ради Петра Панчука з Днем місцевого самоврядування в Україні

Друк
Створено: Четвер, 07 грудня 2017

 "Немає щастя без свободи, свободи без самоврядування, самоврядування - без конституційності, конституційності - без моралі, й жодного з цих великих благ - без сталості й ладу." - Клінтон Россистор - американський політолог

 

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

 Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування! Саме Вам територіальні громади довірили представляти їхню волю, захищати інтереси, відстоювати право жити в демократичній,правовій державі.

 Органи самоврядування і виконавчої влади у тісній співпраці повинні сконцентрувати свої зусилля на розв’язанні соціальних та економічних проблем, вирішення котрих дасть змогу значно поліпшити добробут людей. А це можливо за однієї умови – дотримання принципів реального народовладдя, тобто – при спільній, ефективній роботі влади і громади. У взаємодії – сила депутатського корпусу!

 Від усього серця бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, відстоює її потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної Глибоччини та України.

 Нехай цей урочистий день додасть усім Вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

 З повагою голова Глибоцької районної ради Петро Панчук

 

Copyright 2016 Привітання голови Глибоцької районної ради Петра Панчука з Днем місцевого самоврядування в Україні.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free