Чернівецький обласний благодійний Фонд допомоги дітям, хворим на рак та лейкемію «Подаруй дитині життя»

Друк
Створено: Четвер, 23 листопада 2017

 Чернівецький обласний благодійний Фонд допомоги дітям, хворим на рак та лейкемію «Подаруй дитині життя» з 10 листопада по 15 грудня 2017 року проводить благодійний марафон «Дарунки Миколая».

 Завдання марафонузібрання коштів та подарунків для онкохворих буковинських дітей, що перебвають на лікування в кардіоонкогематологічному  відділенні Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні (вул. Руська, 207 а).

 Просимо всіх бажаючих приєднатися до благодійного марафону, що дасть можливість кожному зробити свій посильний внесок, який стане порятунком для онкохворих дітей Буковини.

 Принагідно повідомляємо, що за час роботи Фонду зібрано понад 6 млн. гривень добровільних пожертв для потреб дітей, що страждають злоякісними захворюваннями крові. З цих коштів 180 дітей з різних районів Чернівецької області отримали істотну матеріальну допомогу на лікування недуги. Проте проблема залишається актуальною, оскільки сьогодні в області нараховується 172 онкохворих дівчаток та хлопчиків.

 Заздалегідь вдячні за розуміння та участь!

Переказ коштів можна здійснити на рахунок фонду:

АТ «Укрсиббанк» м. Чернівці

МФО 351005

код ЄДРПОУ 35029311

р/р № 26000519715700

 

Copyright 2016 Чернівецький обласний благодійний Фонд допомоги дітям, хворим на рак та лейкемію «Подаруй дитині життя» .
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free