Привітання голови Глибоцької районної ради Петра Панчука з Днем працівників сільського господарства

Друк
Створено: П'ятниця, 17 листопада 2017

Шановні працівники сільського господарства району!

 Від імені районної ради та депутатського корпусу сердечно вітаю Вас із професійним святом - Днем працівників сільського господарства!

 Ще з діда-прадіда повелося, що важка хліборобська праця була і залишається визначальною складовою добробуту і благополуччя кожної родини, розвитку держави та запорукою її процвітання. Завдяки Вашим старанням, наполегливому та умілому господарюванню досягнення у сільському господарстві в останні роки стають загальновизнаними. Нарощуються обсяги виробництва зерна та іншої сільськогосподарської продукції, підвищується їх конкурентоспроможність і забезпечується стабільний експортний потенціал держави.

 Сердечні вітання  і доземний уклін за невтомну працю усім, хто знає справжню ціну хліба і зрощує зерно на нашій благодатній землі!

 Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї.

 Нехай під сонячним небом на українських ланах завжди колосяться щедрі врожаї, а в кожній оселі буде духмяний хліб на столі та добробут!

 З повагою голов Глибоцької районної ради Петро Панчук

 

 

Copyright 2016 Привітання голови Глибоцької районної ради Петра Панчука з Днем працівників сільського господарства.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free