Відбулись урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

Друк
Створено: Четвер, 09 листопада 2017

 Сьогодні, 9 листопада, з нагоди  Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва в залі засідань районної ради відбулися урочисті заходи. Участь у заході взяв голова Глибоцької районної ради Петро Панчук.

 У вітальному слові Петро Володимирович зазначив: «Ваша місія – одна з найпрекрасніших. Ви даруєте нам незабутні хвилини радості спілкування зі світом мистецтва, без вашого доброго серця, ініціативності, творчої думки та справжнього подвижництва неможливі реальні зміни у нашому суспільному житті. Завдяки вашій плідній праці та силі духу професійна культура рясно родить вагомими духовними здобутками. Ви гідно презентуєте самобутнє мистецтво нашого краю в Україні та за кордоном».

 

 Найкращих працівників культури та аматорів народного мистецтва нагородили почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації. Для всіх присутніх виступили кращі аматори району.

Copyright 2016 Відбулись урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free