Звернення голови Глибоцької районної ради Петра Панчука з нагоди відзначення 99-річниці Буковинського віча

Друк
Створено: П'ятниця, 03 листопада 2017

Шановні жителі Глибоцького району!

 Сьогодні виповнюється 99 років з дня визначної історичної події в житті буковинців - Буковинського народного віча в Чернівцях 3 листопада 1918р. Його учасники прийняли доленосне рішення про входження Північної Буковини до складу Західноукраїнської держави й заявили про своє прагнення об'єднатися з Великою Україною.

 Минуло майже століття, та твердо висловлене й записане у резолюції віча жадання буковинців «Хочемо до України» надійно лягло однією з цеглин у міцну підвалину нашого спільного державного дому. В умовах незалежності України вдячні нащадки колишніх учасників віча щороку відзначають 3 листопада, як регіональне державне свято, єднання краю зі своєю Вітчизною Україною.

 Вірю, що й сьогодні, в часи, коли нашу державу хоче знищити ворог, який зазіхнув на її територіальну цілісність,  мудрість, терпимість, працьовитість і безмежний патріотизм нинішнього покоління буковинців допоможуть довершити те, за що впродовж багатьох десятиліть боролися і донині боряться кращі сини і дочки України, – збудувати таку державу, про яку вони мріяли і заради якої сповна віддавали себе. Нехай відзначення цієї історичної події згуртовує усіх нас на нові успіхи та досягнення.

 Тож і надалі єднаймося заради миру, спокою та перемоги на рідній землі. Спільними зусиллями ми захистимо нашу Вітчизну та побудуємо її світле майбутнє.

 Бажаю Вам, дорогі краяни, миру, віри у щасливе майбутнє для нашого краю та усієї Батьківщини!

 З повагою голова Глибоцької районної ради  Петро Панчук

Copyright 2016 Звернення голови Глибоцької районної ради Петра Панчука з нагоди відзначення 99-річниці Буковинського віча.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free