Глибоцька районна рада

Районний етап обласного фестивалю-конкурсу «Буковинська зіронька - 2017»

Створено: П'ятниця, 20 жовтня 2017

 З метою розкриття талантів юних виконавців, пошуку творчо обдарованих дітей та відкриття нових імен 18-19 жовтня 2017 року відбувся районний етап обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Буковинська зіронька».

 У фестивалі-конкурсі взяли участь найталановитіші діти із 26 шкіл району, а саме:

 - у молодшій віковій категорії: Фефчак Дарія - учениця Тереблеченської ЗОШ№1 І-ІІІст.; Зайцева Іванна - учениця Глибоцької гімназії; Маник Вадим - учень Червонодібровського НВК; Величко Вікторія – учениця Черепковецької ЗОШ; Кутульба Даніїл – учень Молодійської ЗОШ; Пшеничко Марія – учениця Стерченської ЗОШ; Черней Дарина – учениця Валя-Кузьминської ЗОШ; Патраш Габрієла – учениця Багринівської ЗОШ; Ротар Данило – учень Кам’янської ЗОШ; Орендарчук Марія – учениця Станівецького НВК; Зоріна Олександра – учениця Коровійської ЗОШ; Жижиян Ельвіра – учениця Димківський НВК; Сучеван Євген - учень Сучевенської ЗОШ;

 

 - у середній віковій категорії: Ротарь Анна - учениця Тереблеченської ЗОШ І-ІІІст.; Лупуляк Емма – учениця Глибоцького ліцею; Корбут Богдана – учениця Турятського НВК; Боднарюк Таїсія – учениця Горбівецької ЗОШ; Вентонюк Анна – учениця Старововчинецького ліцею; Ніцу Марія - учениця Йорданештської ЗОШ І-ІІІст.; Аладжі Лін - учениця Михайлівського НВК; Поштарь Олександра –учениця Чагорської ЗОШ; Урсуляк Маріус – учень Волоківської ЗОШ; Цинтар Тетяна- учениця Привороцької ЗОШ; Беліч Марта-Домніка – учениця Купського НВК;

 - у старшій віковій категорії: Вікован Костянтин – учень Карапчівського ліцею; Мірзамедов Михайло – учень Корчівецької ЗОШ.

 Протягом двох днів учасники фестивалю-конкурсу демонстрували свої таланти в трьох номінаціях: «Художнє читання», «Вокал» та «Хореографія». За результатими журі нагороджено:

 Гран-прі – Ротар Данило (молодша вікова категорія);

 І місце – Ніцу Марія (середня вікова категорія);

 І місце – Вікован Костянтин (старша вікова категорія);

 І місце – Мірзамедов Михайло (старша вікова категорія);

 ІІ місце – Зайчева Іванна (молодша вікова категорія);

 ІІ місце – Зоріна Олександра (молодша вікова категорія);

 ІІ місце – Корбут Богдана (середня вікова категорія);

 ІІ місце – Вентонюк Анна (середня вікова категорія);

 ІІІ місце – Величко Вікторія (молодша вікова категорія);

 ІІІ місце – Кутульба Даніїл (молодша вікова категорія);

 ІІІ місце – Черней Дарина (молодша вікова категорія);

 ІІІ місце – Орендарчук Марія (молодша вікова категорія);

 ІІІ місце – Жижиян Ельвіра (молодша вікова категорія);

 ІІІ місце – Лопуляк Емма (середня вікова категорія);

 ІІІ місце – Аладжі Лін (середня вікова категорія);

 ІІІ місце – Урсуляк Маріус (середня вікова категорія);

 ІІІ місце – Беліч Марта-Домніка (середня вікова категорія);

 Голова журі Цуркан Інна Юрівна розпочала нагородження та побажала усім юним талантам успіхів, натхнення, досягнення поставлених цілей.

 Нагородив переможців цінними подарунками за І місця та Гран-прі конкурсу голова Глибоцької районної державної адміністрації Придій Георгій Васильович.

 Гуменний Віталій Васильович, заступник голови Глибоцької районної ради вручив нагороди за ІІ місця та подарунки від районної ради хлопчикам – учасникам конкурсу.

 Веклич Іван Вікторович, заступник голови Глибоцької об’єднаної територіальної громади привітав переможців за ІІІ місця, а також за традицією нагородив подарунками учасників конкурсу – дітей громади.

 Від управління освіти Глибоцької РДА талановитих дітей нагородили медалями, грамотами та вручили подарунки.

 Бажаємо нашим зірочкам яскравих перемог, творчих злетів та не зупинятись на досягнутому!

Copyright 2016 Районний етап обласного фестивалю-конкурсу «Буковинська зіронька - 2017».
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free