Глибоцька районна рада

Проведено нараду щодо добудови нового корпусу у Кам’янській ЗОШ

Створено: Понеділок, 18 квітня 2016

 

 18 квітня 2016 року, голова Глибоцької районної ради Петро Панчук провів чергову нараду щодо добудови нового корпусу у Кам’янській ЗОШ. Участь у нараді взяли депутати обласної ради Василь Бічер та Валерій Грижук, Кам’янський сільський голова Іван Звоздецький, начальник управління освіти Глибоцької РДА Василь Барарюк. В ході наради голова райради ознайомився із документами щодо земельної ділянки, яку передадуть під будівництво нового корпусу. Вже працюють спеціалісти (Молочко О.С.) по геології та геодезії ділянки, яка є частиною проектування фундаменту будівлі.

 Також на нараду запрошували депутата ВР України Григорія Тіміша, але із-за термінового виклику в м. Київ нардеп не зміг взяти участь у нараді. У ході телефонної розмови голови районної ради та депутата ВР, останній пообіцяв і надалі лобіювати фінансове питання у добудові нового корпусу школи.

 Голова районної ради Петро Панчук разом з депутатом обласної ради Василем Бічером також провели зустрічі з головою Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном, в.о. заступника голови Чернівецької ОДА Віталієм Усиком, начальником департаменту економічного розвитку Чернівецької ОДА Ігорем Сідлярем та начальником управління міжнародного співробітництва та інвестицій Ганною Жебчук щодо будівництва нового корпусу школи у с. Кам’янка.

 

Copyright 2016 Проведено нараду щодо добудови нового корпусу у Кам’янській ЗОШ.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free