Звернення голови Глибоцької районної ради Петра Панчука до Дня Героїв Небесної Сотні

Друк
Створено: Вівторок, 20 лютого 2018

 Нашій нації довелося пережити багато жахливих подій, про які раніше не могли й подумати, та сьогодні історія безжальна... Вона назавжди закарбується у серцях українців нестерпним болем, що з року в рік нагадуватиме сумний початок 2014-го. Її важко буде дочитати до крапки...

 За весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Він об'єднав десятки тисяч українців з різних областей, районів, які пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість. На столичному Майдані не було бідних чи багатих, сильних чи слабких, як не було і немає Сходу чи Заходу... Рівність і братерство – основна рушійна сила, яка підкорила Україну та весь світ.

 Їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні.

 Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати права жити. І хоч кулі снайперів - це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались...

 Так на Майдані з'явилась ще одна сотня - Небесна. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв, щоб ми пам'ятали - хто і за що загинув, щоб ми їх не зрадили.     

 Ми прагнемо й надалі розбудовувати власну країну - рівноправного члена великої європейської родини, яка  вибрала шлях єднання, миру, демократії і прогресу.

 Це наш обов'язок перед майбутніми поколіннями, перед пам'яттю загиблих співвітчизників.

 Герої не вмирають! Слава Україні!

 Голова Глибоцької районної ради Петро Панчук

Copyright 2016 Звернення голови Глибоцької районної ради Петра Панчука до Дня Героїв Небесної Сотні .
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free