Звернення голови Глибоцької районної ради Петра Панчука до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ з Афганістану

Друк
Створено: Четвер, 15 лютого 2018

Як захлинався бій останній

І ущухав вогонь атак,

Упав юнак в Афганістані-

Двадцятирічний наш  земляк.

Упав, з очей спадали зорі,

Темніла неба пелена…

О, Боже мій, що тільки творить

Людьми придумана війна.

 15 лютого - особливий день для афганців. Цього дня закінчилась нарешті війна. Щороку ветерани афганської війни відзначають останній день виведення  радянських військ з Афганістану. Вони пройшли пекло цієї війни яка коштувала життя скаліченим долею тисячам і тисячам нашим співвітчизникам, лягла важким тягарем на плечі нашого народу. Вони і є тією пам’яттю, що пише історію.

 Не відболить це горе, не виплачеться і не від печалиться на нашій землі, допоки житимуть батьки, брати і сестри, вдови і діти підступно винищених у горах Афганістану синів України. Вони  були б добрими майстрами, вчителями, лікарями, робітниками, справжніми господарями своєї землі. Але чужа війна відібрала у них таку можливість.. Не повернулися вони додому…

 Шановні воїни-інтернаціоналісти, ми пишаємося вами, горді тим, що поруч із нами живуть  такі мужні, відважні, рішучі чоловіки. Здоров’я Вам, сімейного  благополуччя і пам’ятайте, що час - найкращий лікар для душі і тілесних ран.

 З повагою голова Глибоцької районної ради Петро Панчук

 

 

Copyright 2016 Звернення голови Глибоцької районної ради Петра Панчука до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ з Афганістану.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free