У селі Стерче урочисто відкрито лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини

Друк
Створено: Понеділок, 09 липня 2018

 Сьогодні, 09 липня 2018 року, голова Глибоцької районної ради Петро Панчук взяв участь в урочистому відкритті лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Стерче Глибоцького району. Участь у відкритті також взяли Народний депутат України Григорій Тіміш, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, голова Глибоцької РДА Георгій Придій, голови ОТГ та сільські голови району, депутати районної ради, медичні працівники району та мешканці села.

 

 У 2017 році було реорганізовано фельдшерсько-акушерський пункт с. Стерче в лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Будівництво даного об`єкту розпочато було у 2009-2010рр. (проектно-кошторисна документація), але зупинено у зв`язку з відсутністю фінансування. У 2015 році роботи на об’єкті були відновлені. За кошти сільської ради (внаслідок процесу децентралізації за рахунок акцизних зборів), сприяння районної влади та Народного депутата України Тіміша Г.І. в ці дні урочисто було відкрито один з найкращих закладів в області даного типу.

 Сьогодні амбулаторія сімейної медицини є основою ефективної системи охорони здоров`я, комфортні умови для лікування хворих та роботи медиків. Даний об’єкт  - це ще один крок до покращення надання якісної медичної допомоги.

Copyright 2016 У селі Стерче урочисто відкрито лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free