Звернення заступника голови Глибоцької районної ради Віталія Гуменного до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Друк
Створено: П'ятниця, 22 червня 2018

 77 років тому наші землі потрапили в епіцентр найбільшого в історії людської цивілізації збройного конфлікту. Україна сповна відчула на собі гітлерівський «новий порядок», жертвами якого стали мільйони наших співвітчизників. На примусові роботи до рейху було вивезено мільйони громадян республіки, значна частина яких так і не повернулася на Батьківщину.

 Закінчилась війна. Але жертви, якими оплачена перемога над нацизмом, навіть сьогодні точно не підраховані.

 Дерева отруєні війною з неочікуваною силою відродились знову, живі гілки видали зелені паростки. Пролітають роки, та поки ми пам'ятаємо, «живі» наші предки, їхні справи і подвиги.

 Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!

 У цей день ми схиляємо голови перед загиблими у найбільшій в історії людства війні, згадуємо мільйони полеглих українців. 22 червня 1941 року гітлерівські війська вторглися на нашу землю. Україна у роки Другої світової війни зазнала колосальних людських втрат. 
 Ми віддаємо данину шани та любові ветеранам за їх героїзм і жертовність. Низький вам уклін, сивочолі ветерани, що вистояли та перемогли, врятували від поневолення рідну землю, Європу, увесь світ. 
Вічна пам'ять і вічна пошана кожному, хто ціною власного життя відстояв мир та свободу для нас – прийдешніх поколінь.

 Заступник голови Глибоцької районної ради Віталій Гуменний 

Copyright 2016 Звернення заступника голови Глибоцької районної ради Віталія Гуменного до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free